Gösterilen sonuç sayısı: 9

1 Ay Banner Reklam – Üst Banner – Anasayfa

600.00
1 aylık ana banner reklamıdır. Anasayfada görüntülenir.

360 Sanal Tur

2,000.00
Sanal tur çekim hizmetidir. 360 kamera ile bitmiş binaların çekimi için hizmet sağlanır. 10 adet oda veya mekan çekimidir. Çekilen görseller 2:1 oranında 360 tur için hazır şekilde teslim edilir. Teslim formatı JPG dir.

3D Modelleme Genel

30,000.00
Kat karşılığı ve Kentsel dönüşüm gibi şantiyeleriniz için avan planları çizilmiş projelerin 3D Studio Max ile render hazırlanmasını kapsar. Avan projeleriniz çizilmemiş ise destek veriyoruz bilgi almanız yeterlidir. Proje brüt metrekare bilgisi ve render adet taleplerinizi telefonla iletiniz.

6 Ay Reklam – Ara Banner – Alt Sayfalar

600.00
6 aylık ara banner reklamıdır. Tüm alt sayfalarda görüntülenir.

Kat Karşılığı 5 Parsel Bulma Hizmeti

500.00
Müteahhitler için kat karşılığı parsel önerisi hizmetidir. Bu hizmeti satın aldığınızda ekibimiz sizinle iletişim kurar ve size 5 parsel önerisinde bulunur. Söz konusu parseller için il / ilçe / mahalle / m2 aralığı / mal sahibi sayısı / mal sahibi telefon numarası ve ada parsel bilgileri rapor şeklinde seçilir ve pdf halinde Eposta veya Whatsapp üzerinden gönderilir.

Mermer ve Granit Taşeron İşleri

1.00
Projeleriniz için Waterjet kesim, mermer köprü kesim, mermer el işçiliği ve diğer bir çok konuda taş malzeme ve taş işçiliği konusunda destek veriyoruz. Taş Dekor Yapı Dekorasyon LTD ŞTİ olarak bizimle iletişime geçin.

Mimari Avan Projesi 2D

3,000.00
Mimari 2D avan projesi hizmetidir. Taleplerinizi dinler, projeniz için en elverişli çekirdek yapısı ile projenizin oturumunu sağlarız. Ticari ve Konut yada Karma projeleriniz için hızlı çözüm üretilir ve email / whatsapp üzerinden iletilir. Hemen çıktı almaya hazır şekildedir. Belediyeye sunmanıza hazır olacaktır ve ilk adım için yeterlidir.

Peyzaj Mimari Tasarım

3,000.00
Bahçe tasarımı ve bitkilendirme çalışmalarınız için işinde uzman mimarımız ile peyzaj tasarımınız yapılır. 0-250 metrekare aralığındaki bahçeleriniz için geçerlidir. Daha detaylı veya büyük projeleriniz için teklif alabilirsiniz.

Şantiye Yönetim Sistemi Aboneliği

1,500.00
Şantiye yönetim sistemi aboneliğidir. Sistemde 12 modül bulunmaktadır. Abonelik sonrası telefon veya mail yoluyla bilgileriniz tarafınıza ulaştırılacaktır.