Yapı İnşaat Similasyonu

Formu doldurun > Hesaplatın > En kârlı yapıyı seçin

Tablonun tamamını görmek için kaydırın. >>

Yeşil: En kârlı yapı şekli. Sarı: Tutarsızlık olabilir.

Yapı Simülasyon

Yapı simülasyonu, en temel amaçla binanızın en kârlı şekilde ve en verimli şekilde  en geniş yapılabilmesi için taks kararı vermenize yarar. Diğer bir çok bilgiyide barındıran bu hesap sayesinde müteahhitler inşaatın kaç metrekare alana oturtulması gerektiğine karar vererek bunu sağlayan TAKS değerini otomatik görebilir. Mimarların saatlerini harcayarak deneme yanılma yöntemiyle buldukları DOĞRU TAKS çarpanını size anında sunar.


Yapı Simülasyon Nedir?

Yeni yapılması planlanan yapılarda, parsel alanı, taks, emsal gibi tüm parametreleri dikkate alarak yeni ortaya çıkabilecek YAPI VARYASYONLARININ TÜMÜNÜ döküm sunan bir sistemdir. Tamamen özel geliştirilmiş bu sistem ile taks değerlerinin farklı alınmalarına (binanın farklı m2 lerde yere oturtulması varsayımı yaparak) göre ortaya çıkacak yapılar listelenir ve en kârlı yapı varyasyonunun o parsel için seçilmesine imkan verir.


Taks Karar Sistemi Nedir?

TAKS karar sistemi (yani yapı simülasyonu) henüz autocad ortamında deneme yanılma ile kaç m2 ye oturtulacağı belirlenmemiş ve karar aşamasında olan parsellerde yapıların tüm oturma ihtimallerini sunarak mimar ve benzeri görevdeki teknik ekiplere bir YARDIMCI KARAR MEKANİZMASI oluşturur.


Yapı Simülasyonu İle Neler Yapılabilir?

Bu sistem ile hızlıca elinizdeki tüm parsellerin Oturum İhtimallerini görebilir, en kârlı oturum oranını seçebilirsiniz.


Ücretsiz mi?

Evet, bu ücretsiz sunulan yapı karar mekanizması ( diğer adları Taks Karar Sistemi veya Yapı Simülasyonu ) ile tüm projelerinizde kullanabilir, mümkünse markamızın bulunduğu ibare ile projenize katabilirsiniz. Bu sayede daha çok mal sahibi bize ve size ulaşabilir.